Home

placut salt de bungee Interzice astra meciuri raft America cârpă

Astra Giurgiu - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și clasament

REZUMAT | Astra - Craiova 2-3. CSU Craiova a câştigat Cupa României după un  meci spectaculos - YouTube
REZUMAT | Astra - Craiova 2-3. CSU Craiova a câştigat Cupa României după un meci spectaculos - YouTube

Liga 1: S-a amânat meciul Astra Giurgiu - Universitatea Craiova - Sportul  Doljean
Liga 1: S-a amânat meciul Astra Giurgiu - Universitatea Craiova - Sportul Doljean

Dinamo Bucureşti - Astra Giurgiu 1-1. Echipa lui Miriuță, cinci meciuri  fără victorie
Dinamo Bucureşti - Astra Giurgiu 1-1. Echipa lui Miriuță, cinci meciuri fără victorie

Astra Giurgiu a transferat un jucator cu meciuri in Ligue 1! A fost  prezentat oficial | Sport.ro
Astra Giurgiu a transferat un jucator cu meciuri in Ligue 1! A fost prezentat oficial | Sport.ro

CFR 1907 | ECHIPA DE START PENTRU MECIUL CU ASTRA GIURGIU!

meciuri astra - Citeste toate articolele despre meciuri astra

Astra intră în istoria fotbalului. O nouă bornă negativă pentru fosta  campioană, meciul a fost întrerupt în minutul 47 - Playsport
Astra intră în istoria fotbalului. O nouă bornă negativă pentru fosta campioană, meciul a fost întrerupt în minutul 47 - Playsport

Astra Giurgiu, în pericol de desființare după finala Cupei. Antrenorul și  conducerea și-au anunțat plecarea: „A fost ultimul meci” - spotmedia.ro
Astra Giurgiu, în pericol de desființare după finala Cupei. Antrenorul și conducerea și-au anunțat plecarea: „A fost ultimul meci” - spotmedia.ro

Silviu Lung Jr. va rata trei meciuri la Astra Giurgiu : Europa FM

Astra, tot mai aproape de dezastru! Fosta campioană a fost nevoită să  abandoneze meciul de Cupă - Eurosport
Astra, tot mai aproape de dezastru! Fosta campioană a fost nevoită să abandoneze meciul de Cupă - Eurosport

Cupa României, sferturi: CSU Craiova - Dinamo, Viitorul - Astra, cele mai  tari meciuri
Cupa României, sferturi: CSU Craiova - Dinamo, Viitorul - Astra, cele mai tari meciuri

După patru victorii consecutive, Astra Giurgiu urcă pe podiumul Ligii 1

Astra - Craiova 1-1 » Criză în Bănie!

astra giurgiu - citeste toate articolele despre astra giurgiu - Antena Sport

Un nou meci pentru Astra Giurgiu în deplasare – Giurgiu-Tribune

Unde vom juca următoarele meciuri de pe teren propriu - Dinamo1948

Astra, fosta campioană a României, învinsă cu 12-0! Meciul a fost încheiat  după doar 47 de minute! | adevarul.ro
Astra, fosta campioană a României, învinsă cu 12-0! Meciul a fost încheiat după doar 47 de minute! | adevarul.ro

Scorul incredibil la care a pierdut fosta campioană a României din 2016

Scene incredibile la Pucioasa » Astra Giurgiu a primit un gol la fiecare 4  minute, apoi arbitrul a oprit meciul
Scene incredibile la Pucioasa » Astra Giurgiu a primit un gol la fiecare 4 minute, apoi arbitrul a oprit meciul

Astra Giurgiu - CFR Cluj 0-2. Dan Petrescu revine pe primul loc în Liga 1

Arădeanul Copaci se desparte după 6 luni de Astra Giurgiu: „Am nevoie de  meciuri pentru a reveni la forma din sezonul trecut” - Sportarad
Arădeanul Copaci se desparte după 6 luni de Astra Giurgiu: „Am nevoie de meciuri pentru a reveni la forma din sezonul trecut” - Sportarad

Astra - FC Argeș 0-2 » Trupa lui Mihai Ianovschi, opt meciuri consecutive  fără înfrângere
Astra - FC Argeș 0-2 » Trupa lui Mihai Ianovschi, opt meciuri consecutive fără înfrângere

Astra Giurgiu - FC Viitorul 1-1, în etapa 20 a Ligii 1 | Final de meci!