Home

Nume Excursie adevăr cine a castigat cupa ehf kilometri ciment Pigment

Lorena Stoican, fiica antrenorului de la Dinamo, a renunțat la handbal după  ce a câștigat Cupa EHF: "Nu am primit șanse, dar nu regret! Acum lucrez în  multinațională și e bine!". Interviu
Lorena Stoican, fiica antrenorului de la Dinamo, a renunțat la handbal după ce a câștigat Cupa EHF: "Nu am primit șanse, dar nu regret! Acum lucrez în multinațională și e bine!". Interviu

Gabriela Perianu şi Denisa Dedu au câştigat Cupa EHF cu Siofok | Ziarul de  Sport
Gabriela Perianu şi Denisa Dedu au câştigat Cupa EHF cu Siofok | Ziarul de Sport

Cupa EHF rămâne la Craiova. Jucătoarele de la SCM Craiova au câştigat la 5  puncte diferență în fața norvegiencelor de la Vipers | Ziarul de Craiova
Cupa EHF rămâne la Craiova. Jucătoarele de la SCM Craiova au câştigat la 5 puncte diferență în fața norvegiencelor de la Vipers | Ziarul de Craiova

SCM Craiova a câştigat Cupa EHF la handbal feminin | Digi24

Video | Rostov Don a câştigat Cupa EHF. Dublă victorie în finala cu  Bietingheim
Video | Rostov Don a câştigat Cupa EHF. Dublă victorie în finala cu Bietingheim

Corona a câştigat la scor manşa tur din Cupa EHF - Stiri Brasov - NewsBV -  News Brasov
Corona a câştigat la scor manşa tur din Cupa EHF - Stiri Brasov - NewsBV - News Brasov

Handbal - SCM Craiova a achiziţionat o internaţională angoleză care se  înţelesese cu Dunărea Brăila
Handbal - SCM Craiova a achiziţionat o internaţională angoleză care se înţelesese cu Dunărea Brăila

Handbal cupa ehf zalau

Cu o sala arhiplina, Lada Togliatti a castigat la Oradea Cupa EHF...

SCM Craiova a câştigat, în premieră, Cupa EHF : Europa FM

SCM Craiova castiga Cupa EHF dupa un meci fabulos

Echipa de handbal feminin SCM Craiova câștigă, în premieră, finala Cupei EHF  | Observatornews.ro
Echipa de handbal feminin SCM Craiova câștigă, în premieră, finala Cupei EHF | Observatornews.ro

Handbal masculin: Minaur Baia Mare s-a calificat în finala EHF European Cup  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: Minaur Baia Mare s-a calificat în finala EHF European Cup | AGERPRES • Actualizează lumea.

UPDATE SCM Craiova a câştigat în premieră Cupa... | News.ro

Budapest, Hungary. 8th May, 2016. Members of Romania's CSM Bucuresti  celebrate their victory in the Women'EHF Champions League Final Four  competition against Hungary's Gyori Audi ETO KC at the Papp Laszlo Sports
Budapest, Hungary. 8th May, 2016. Members of Romania's CSM Bucuresti celebrate their victory in the Women'EHF Champions League Final Four competition against Hungary's Gyori Audi ETO KC at the Papp Laszlo Sports

Holstebro a câştigat Cupa EHF. Meciul retur cu Rostov a fost dramatic. Al  doilea trofeu în ultimii 3 ani
Holstebro a câştigat Cupa EHF. Meciul retur cu Rostov a fost dramatic. Al doilea trofeu în ultimii 3 ani

Handbal (f): Denisa Dedu şi Gabriela Perianu au câştigat Cupa EHF, cu  echipa ungară Siofok KC - HotNews.ro
Handbal (f): Denisa Dedu şi Gabriela Perianu au câştigat Cupa EHF, cu echipa ungară Siofok KC - HotNews.ro

Performanta excelenta! Potaissa Turda a castigat Challenge Cup! |  Sportivity.ro
Performanta excelenta! Potaissa Turda a castigat Challenge Cup! | Sportivity.ro

Austria a câştigat Campionatul European EHF U18 de la Craiova. România s-a  clasat pe locul 3 - Sport Alert
Austria a câştigat Campionatul European EHF U18 de la Craiova. România s-a clasat pe locul 3 - Sport Alert