Home

scris dă jos Ecologie frt competitii 2018 de interior naţionalism maximă

Jucatori – Sport4fun

Două competiții sportive organizate de Municipiul Sebeș în acest final de  săptămână: CUPA MUHLBACH, LA TENIS DE CÂMP ȘI CUPA ȚINUTULUI CRĂIESC, LA  GOLF - Primăria Municipiului Sebeș
Două competiții sportive organizate de Municipiul Sebeș în acest final de săptămână: CUPA MUHLBACH, LA TENIS DE CÂMP ȘI CUPA ȚINUTULUI CRĂIESC, LA GOLF - Primăria Municipiului Sebeș

Abia operată pe coloană, Eliza Samara atacă medalia de aur la Europenele de  tenis de masă! | adevarul.ro
Abia operată pe coloană, Eliza Samara atacă medalia de aur la Europenele de tenis de masă! | adevarul.ro

Simona Halep, pregătire de lux la Academia Patrick Mouratoglou după  turneele de la Dubai şi Doha! A cooptat un nou membru în staff - Antena  Sport
Simona Halep, pregătire de lux la Academia Patrick Mouratoglou după turneele de la Dubai şi Doha! A cooptat un nou membru în staff - Antena Sport

Stiri Tenis De Camp - InSport - Inspira Sport

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Micii tenismeni suceveni, în fruntea tenisului naţional – Cotidianul Crai  nou
Micii tenismeni suceveni, în fruntea tenisului naţional – Cotidianul Crai nou

Inca o veste neplacuta din tenis: A fost anulat un nou turneu - Stiri de  Ultima Ora
Inca o veste neplacuta din tenis: A fost anulat un nou turneu - Stiri de Ultima Ora

Tenis: George Cosac (FRT) - E o bătaie de joc, nu cred că domnul Ţiriac va  accepta finanţarea de la MTS | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: George Cosac (FRT) - E o bătaie de joc, nu cred că domnul Ţiriac va accepta finanţarea de la MTS | AGERPRES • Actualizează lumea.

REGULAMENT DE ATRIBUIRE LICENTE PENTRU ORGANIZAREA COMPETITIILOR DE TENIS

Noi premii pentru micii tenismeni de la „Nada Florilor” Fălticeni –  Cotidianul Crai nou
Noi premii pentru micii tenismeni de la „Nada Florilor” Fălticeni – Cotidianul Crai nou

March 2015 – Coach's Corner

Victorie pentru Ion Țiriac. FRT a câștigat procesul cu MTS în privința  refuzului finanțării din 2018
Victorie pentru Ion Țiriac. FRT a câștigat procesul cu MTS în privința refuzului finanțării din 2018

Daria Jula a câştigat cea de a V-a ediţie a Argeş Cup Dr. Oetker - Tot Ceea  Ce Este
Daria Jula a câştigat cea de a V-a ediţie a Argeş Cup Dr. Oetker - Tot Ceea Ce Este

Sport local: Micii tenismeni falticeneni au urcat pe podium in patru  competitii nationale organizate de FRT » Monitorul de Suceava - Marţi, 26  Februarie 2019
Sport local: Micii tenismeni falticeneni au urcat pe podium in patru competitii nationale organizate de FRT » Monitorul de Suceava - Marţi, 26 Februarie 2019

Victor Hănescu, la trofeul ce îi poartă numele. "Mă regăsesc în aceşti  copii"
Victor Hănescu, la trofeul ce îi poartă numele. "Mă regăsesc în aceşti copii"