Home

Înregistrare R Atenua scor meci tenis la indian wells violenţă de multe ori Artificial

Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4. Victorie de senzație obținută de  Halep, care egalează scorul meciurilor directe cu Sorana. Cu cine va juca  în sferturi la Indian Wells - Playsport
Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4. Victorie de senzație obținută de Halep, care egalează scorul meciurilor directe cu Sorana. Cu cine va juca în sferturi la Indian Wells - Playsport

VIDEO Simona Halep, eliminată de Iga Swiatek în semifinale la Indian Wells  / Românca a acuzat probleme medicale în setul al doilea - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, eliminată de Iga Swiatek în semifinale la Indian Wells / Românca a acuzat probleme medicale în setul al doilea - HotNews.ro

Halep, rezultat dezolant la Indian Wells: Simona a întregit seara de coşmar  a româncelor | adevarul.ro
Halep, rezultat dezolant la Indian Wells: Simona a întregit seara de coşmar a româncelor | adevarul.ro

Indian Wells 2022: Ruse și Begu, eliminate : Europa FM

Lovitură fabuloasă din întoarcere reușită de Simona Halep la Indian Wells!

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

Simona Halep - Iga Swiatek se joacă sâmbătă dimineață, de la ora 03.00.  Duel pentru finala de la Indian Wells - Antena Sport
Simona Halep - Iga Swiatek se joacă sâmbătă dimineață, de la ora 03.00. Duel pentru finala de la Indian Wells - Antena Sport

Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la Indian  Wells unde o va întâlni pe Sorana Cîrstea
Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la Indian Wells unde o va întâlni pe Sorana Cîrstea

3 în turul 3! Tenisul românesc respiră, după un început excelent la Indian  Wells: cu cine vor juca Halep, Cîrstea și Begu | Sport.ro
3 în turul 3! Tenisul românesc respiră, după un început excelent la Indian Wells: cu cine vor juca Halep, Cîrstea și Begu | Sport.ro

Sorana Cîrstea, imperială în fața lui Tomljanovic la Indian Wells

Monica Niculescu, REZULTAT la Indian Wells. Meciul, tranșat rapid | DCNews

Simona Halep s-a calificat în optimi la Indian Wells după un meci perfect  cu Cori Gauff!
Simona Halep s-a calificat în optimi la Indian Wells după un meci perfect cu Cori Gauff!

Reacția savuroasă a lui Sasnovich după ce a eliminat-o pe Halep de la Indian  Wells! Ce urmează pentru Simona - Eurosport
Reacția savuroasă a lui Sasnovich după ce a eliminat-o pe Halep de la Indian Wells! Ce urmează pentru Simona - Eurosport

Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4, în optimi la Indian Wells! Continuă  supremația în fața româncelor
Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4, în optimi la Indian Wells! Continuă supremația în fața româncelor

La ce oră joacă Simona Halep cu Cori Gauff în turul trei la Indian Wells

Nadal, victorie fabuloasă în fața lui Alcaraz, după un „thriller” de peste  3 ore - Lucruri Utile
Nadal, victorie fabuloasă în fața lui Alcaraz, după un „thriller” de peste 3 ore - Lucruri Utile

Simona Halep și Gabriela Ruse, meci uluitor la Indian Wells. Răsturnare de  scor spectaculoasă. Cum s-a
Simona Halep și Gabriela Ruse, meci uluitor la Indian Wells. Răsturnare de scor spectaculoasă. Cum s-a

VIDEO Simona Halep, în sferturi la Indian Wells - A câștigat în două seturi  duelul cu Sorana Cîrstea - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în sferturi la Indian Wells - A câștigat în două seturi duelul cu Sorana Cîrstea - HotNews.ro

Ce urmează pentru Halep în 2021 după înfrângerea de la Indian Wells • Alba  Sport
Ce urmează pentru Halep în 2021 după înfrângerea de la Indian Wells • Alba Sport

Indian Wells 2021: Paula Badosa a câştigat turneul feminin : Europa FM

Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele din turul trei la Indian  Wells
Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele din turul trei la Indian Wells

SIMONA HALEP - BARBORA STRYCOVA 6-2, 6-4 | VICTORIEEE! Halep se califica in  turul 3 la Indian Wells dupa un meci perfect | Sport.ro
SIMONA HALEP - BARBORA STRYCOVA 6-2, 6-4 | VICTORIEEE! Halep se califica in turul 3 la Indian Wells dupa un meci perfect | Sport.ro

Simona Halep se oprește în semifinale la Indian Wells! Simo, învinsă la  mare luptă de Iga Swiatek - Eurosport
Simona Halep se oprește în semifinale la Indian Wells! Simo, învinsă la mare luptă de Iga Swiatek - Eurosport

Indian Wells, prima finalistă: Daria Kasatkina a învins-o pe Venus Williams  | Digi24
Indian Wells, prima finalistă: Daria Kasatkina a învins-o pe Venus Williams | Digi24