Home

date a adauga Luxos turneul de tenis de la roma rezultate 2018 Samuel Ca răspuns la Toxic

WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul  sferturilor - HotNews.ro
WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul sferturilor - HotNews.ro

Elise Mertens, eliminată de la Roma: Iată rezultatele de marți -  spotmedia.ro
Elise Mertens, eliminată de la Roma: Iată rezultatele de marți - spotmedia.ro

Video | Sorana Cîrstea - Ons Jabeur 0-6, 6-7, în primul tur al turneului de  la Roma
Video | Sorana Cîrstea - Ons Jabeur 0-6, 6-7, în primul tur al turneului de la Roma

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din  sferturile WTA Madrid
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din sferturile WTA Madrid

Revenită în cercul învingătorilor, Simo câștigă primul ei turneu WTA 1000  de la Roma 2020 - Simona Halep
Revenită în cercul învingătorilor, Simo câștigă primul ei turneu WTA 1000 de la Roma 2020 - Simona Halep

Simona Halep - Madison Keys, în optimile turneului de la Roma | Digi24

Irina Begu, rezultat turneu Roma | DCNews

Turneul de tenis de la Roma - Wikipedia

Simona Halep - Wikipedia

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 593 din 690 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 593 din 690 | Prosport

LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul  obstacol important, la Roma - Playsport
LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul obstacol important, la Roma - Playsport

WTA Roma 2018: Sorana Cîrstea și Jelena Ostapenko joacă sâmbătă în  semifinalele de dublu. Iată de la ce oră – Tenis, tenis, tenis
WTA Roma 2018: Sorana Cîrstea și Jelena Ostapenko joacă sâmbătă în semifinalele de dublu. Iată de la ce oră – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Roma! Traseu infernal  la Foro Italico pentru româncă - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Roma! Traseu infernal la Foro Italico pentru româncă - Eurosport

Victorie categorică. Halep - Osaka, 6-1, 6-0, în turul 2 de la Roma | Digi24

LIVEBLOG Turneul De Tenis De La Roma 2018. Svitolina și Nadal, Laureații De  La Foro Italico | Libertatea
LIVEBLOG Turneul De Tenis De La Roma 2018. Svitolina și Nadal, Laureații De La Foro Italico | Libertatea

Alize Cornet - Halep 4-6, 4-6 » Simona se califică în turul 2 la Roma

Roland Garros 2018 | PRINCIPALELE adversare ale Simonei Halep. Cu cine se  bate pentru primul Grand Slam din cariera | Sport.ro
Roland Garros 2018 | PRINCIPALELE adversare ale Simonei Halep. Cu cine se bate pentru primul Grand Slam din cariera | Sport.ro

Roma | Halep, învinsă în finală de Svitolina pentru al doilea an consecutiv  | Digi24
Roma | Halep, învinsă în finală de Svitolina pentru al doilea an consecutiv | Digi24

Rezultate ATP 2018 - tenisdecamp.ro

Novak Djokovic s-a calificat în sferturi la Roma. Rezultatele complete din  optimi
Novak Djokovic s-a calificat în sferturi la Roma. Rezultatele complete din optimi

Surpriză la Roma: O tenismenă din Top 5, eliminată neașteptat de ușor -  spotmedia.ro
Surpriză la Roma: O tenismenă din Top 5, eliminată neașteptat de ușor - spotmedia.ro

turneul de la roma | Digi24

WTA Roma 2022. Simona Halep a trecut de Alize Cornet şi s-a calificat în  turul al doilea | Monitorul Expres - Stiri Brasov
WTA Roma 2022. Simona Halep a trecut de Alize Cornet şi s-a calificat în turul al doilea | Monitorul Expres - Stiri Brasov

Simona Halep le-a mulțumit fanilor! Ce a spus despre atmosfera din timpul  meciului cu Cornet de la Roma - Eurosport
Simona Halep le-a mulțumit fanilor! Ce a spus despre atmosfera din timpul meciului cu Cornet de la Roma - Eurosport