Home

ceară inainte de vindeca finala de tenis de la esbourne dublare La risc Gladys

Tenis / Gabriela Ruse, eliminată prematur din turneul pe iarbă de la  Eastbourne | Cuget Liber
Tenis / Gabriela Ruse, eliminată prematur din turneul pe iarbă de la Eastbourne | Cuget Liber

Petra Kvitova vs. Jelena Ostapenko | 2022 Eastbourne Final | WTA Match  Highlights - YouTube
Petra Kvitova vs. Jelena Ostapenko | 2022 Eastbourne Final | WTA Match Highlights - YouTube

Angelique Kerber, după ce a învins-o pe Simona Halep la Eastbourne: „Știam  de ce am nevoie pentru a câștiga”
Angelique Kerber, după ce a învins-o pe Simona Halep la Eastbourne: „Știam de ce am nevoie pentru a câștiga”

Caroline Wozniacki a câştigat turneul de la Eastbourne

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

VIDEO Angelique Kerber și Madison Keys vor juca finala turneului de la  Eastbourne
VIDEO Angelique Kerber și Madison Keys vor juca finala turneului de la Eastbourne

ATP Eastbourne: Dodig i Ram nakon drame do četvrtine finala -  Brotnjo-Sport.com
ATP Eastbourne: Dodig i Ram nakon drame do četvrtine finala - Brotnjo-Sport.com

Eastbourne: Defending champion Ostapenko sweeps past Giorgi in SF

WTA Eastbourne 2018: Mihaela Buzărnescu și Irina Begu vor juca FINALA de  dublu! Ce locuri vor ocupa după acest rezultat – Tenis, tenis, tenis
WTA Eastbourne 2018: Mihaela Buzărnescu și Irina Begu vor juca FINALA de dublu! Ce locuri vor ocupa după acest rezultat – Tenis, tenis, tenis

Rothesay International | Join us 2023 – WTA Official

VIDEO Karolina Pliskova, victorie categorică în fața lui Angelique Kerber  în finala de la Eastbourne
VIDEO Karolina Pliskova, victorie categorică în fața lui Angelique Kerber în finala de la Eastbourne

Perechea Niculescu/Zakopalova a pierdut finala de la Eastbourne

Simona Halep s-a calificat cu uşurinţă în optimi la Eastbourne (WTA)

Sonego Plays Purcell; De Minaur Battles Kwon | Eastbourne 2021 Semi-Final  Highlights - YouTube
Sonego Plays Purcell; De Minaur Battles Kwon | Eastbourne 2021 Semi-Final Highlights - YouTube

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la  Eastbourne! Come-back de senzaţie al campioanei noastre! | Spynews.ro
Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Eastbourne! Come-back de senzaţie al campioanei noastre! | Spynews.ro

Tenis: Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne | Cuget Liber

Irina Begu şi Mihaela Buzărnescu, finaliste în proba de dublu de la  Eastbourne | Digi24
Irina Begu şi Mihaela Buzărnescu, finaliste în proba de dublu de la Eastbourne | Digi24

Turneul de la Eastbourne și-a desemnat campioana » Jucătoarea vine după o  finală pierdută în fața Simonei Halep
Turneul de la Eastbourne și-a desemnat campioana » Jucătoarea vine după o finală pierdută în fața Simonei Halep

Karolina Pliskova, în sferturi de finală la Eastbourne (WTA)

LIVE BLOG | Deja vu de COȘMAR în sferturi la Eastbourne! Halep a fost  invinsă de
LIVE BLOG | Deja vu de COȘMAR în sferturi la Eastbourne! Halep a fost invinsă de

Tenis: Finală 100% americană în turneul ATP de la Eastbourne | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Finală 100% americană în turneul ATP de la Eastbourne | AGERPRES • Actualizează lumea.

Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne (Anglia). Cu ce scor  s-a impus în finală
Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne (Anglia). Cu ce scor s-a impus în finală

Simona Halep a fost eliminată în sferturile de finală ale turneului de la  Eastbourne | Digi24
Simona Halep a fost eliminată în sferturile de finală ale turneului de la Eastbourne | Digi24

Petra Kvitova crushes Jelena Ostapenko to take her Eastbourne crown | Tennis  | The Guardian
Petra Kvitova crushes Jelena Ostapenko to take her Eastbourne crown | Tennis | The Guardian

Finală 100% americană în turneul ATP de la Eastbourne

Tenismenii britanici Evans şi Peniston, calificaţi în optimile turneului  ATP de la Eastbourne - Sportbull
Tenismenii britanici Evans şi Peniston, calificaţi în optimile turneului ATP de la Eastbourne - Sportbull